Telewizja bielsko.tv

  • 5 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1016

Prezenty, warsztaty i spotkanie ze Świętym Mikołajem w Gemini Park Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Czas Świąt to czas cudów, a w Gemini Park Bielsko-Biała świąteczna magia staje się rzeczywistością! Dlatego już 6 grudnia, zapraszamy wszystkie dzieci oraz tych, którzy uwielbiają wyjątkowe spotkania bez względu na wiek, na niezapomniany dzień z gościem z dalekiej Laponii - Świętym Mikołajem!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W tę środę, od godziny 11:00 do 19:00, centrum handlowe zamieni się w prawdziwą zimową krainę, w której główną postacią będzie Święty Mikołaj. Przybędzie on do nas prosto z Bieguna Północnego, by rozdawać uśmiechy, prezenty i wysłuchać świątecznych życzeń dzieci. To niepowtarzalna szansa, by zrobić pamiątkowe zdjęcie w świątecznej fotobudce i otrzymać je od ręki. Zapewniamy, że to będzie wyjątkowy moment dla całej rodziny!

Prezenty niespodzianki

Św. Mikołaj przyniesie ze sobą torbę pełną prezentów! Pierwsze 500 dzieci* otrzyma upominki, które sprawią im mnóstwo radości. To niespodzianka, która z pewnością umili oczekiwanie na Boże Narodzenie oraz będzie idealna do wspólnego i rodzinnego spędzania czasu. Na życzenie rodziców Mikołaj wręczy również dzieciom prezenty przygotowane przez nich.

Warsztaty tworzenia ekologicznych dekoracji świątecznych

Podczas wydarzania zapraszamy również do wspólnego tworzenia świątecznych i ekologicznych ozdób. Pod okiem naszych elfów każdy maluch będzie mógł własnoręcznie ozdobić bombkę choinkową i zabrać ją do domu. To nie tylko wspaniała zabawa, ale także okazja do rozwijania kreatywności naszych najmłodszych gości.
Wszystko to czeka w centralnej części Gemini Park Bielsko-Biała, na parterze, obok Costa Coffee.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spotkać się z Mikołajem! Serdecznie zapraszamy do Gemini Park - miejsca, gdzie świąteczne marzenia stają się rzeczywistością!

gpbb mikolaj


FB Highlight GEMINI BB 1200x1200px mikolaj


*Prezenty rozdawane losowo, nie podlegają wymianie.

Gemini Park

43-300 Bielsko-Biała
ul. Leszczyńska 20

tel. 033 484 07 00
fax 033 484 07 01

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Facebook