bielsko.tv - bielska telewizja internetowa Logo bielsko.tv

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wideo

  • 22 sierpnia 2020
  • 24 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3440

Spacer śladami tyskiego streetartu: mozaiki

Tym razem zapraszamy Was na spacer śladami tyskiego streetartu. W wielu polskich miastach - Bielsku-Białej, czy Łodzi możemy podziwiać murale. Tychy oprócz wielkoformatowych prac malarskich mogą pochwalić się także mozaikami. Zapraszamy do zwiedzenia miasta właśnie ich śladem. Tyskie mozaiki są dziś znakiem minionej epoki, przypominając o historii tzw. Nowych Tychów, które zaczęły powstawać w latach 50.
Czytaj więcej ...

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ciekawe miejsca regionu - sezon 2020

Przez całe lato 2020 proponowaliśmy Wam bezpieczne miejsca w naszym regionie warte odwiedzenia. Były to opcje bardzo różne - odwiedziliśmy interesujące knajpy, muzea i kąpieliska, a nawet hodowlę alpak. Liznęliśmy też trochę historii i sztuki podczas spacerów miejskich. Część z tych miejsc poleca się do odwiedzin przez cały rok! Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ciekawe miejsca regionu - sezon 2020" podaj

Facebook