bielsko.tv - bielska telewizja internetowa Logo bielsko.tv

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wideo

  • 16 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 8157

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Mamy dla Was kolejne wakacyjne miejsce w regionie warte odwiedzenia - Ośrodek Sportów Wodnych zbudowany na zaporze w Łące koło Pszczyny, który zapewnia dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Możemy tu poplażować, rozbić namiot na polu campingowym, popływać kajakiem, rowerkiem wodnym, jachtem, żaglówką, czy zagrać w piłkę plażową. Romantykom zaś wrażeń dostarczą malownicze zachody słońca.
Czytaj więcej ...

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ciekawe miejsca regionu - sezon 2020

Przez całe lato 2020 proponowaliśmy Wam bezpieczne miejsca w naszym regionie warte odwiedzenia. Były to opcje bardzo różne - odwiedziliśmy interesujące knajpy, muzea i kąpieliska, a nawet hodowlę alpak. Liznęliśmy też trochę historii i sztuki podczas spacerów miejskich. Część z tych miejsc poleca się do odwiedzin przez cały rok! Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ciekawe miejsca regionu - sezon 2020" podaj

Facebook