Telewizja bielsko.tv

  • 30 listopada 2022
  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 6104

[WIDEO] Super Paka dla Dzieciaka: bieg mikołajkowy

W niedzielę, 4 grudnia w Gemini Park Bielsko-Biała odbyła się szósta edycja akcji "Super Paka dla Dzieciaka". Jak mówią organizatorzy, to "najlepsza charytatywna impreza mikołajkowa na Podbeskidziu"! Przygotowano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin! Podczas imprezy odbyły się m.in. biegi dla dzieci i dorosłych - zobaczcie naszą relację wideo!Podczas imprezy "Super Paka dla Dzieciaka" odbyło się spotkanie z Mikołajem, a dzieci mogły wziąć udział w zabawie Cioci Tuni i jej świątecznym show. Ponadto przewidziano strefę zabaw dla dzieci, świąteczne przysmaki i domowe ciasta, występy artystyczne, koncerty na żywo oraz biegi dla dzieci i dorosłych.

Cały dochód zebrany podczas imprezy będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z fundacji Imperium Sportu oraz na Maćka Chojnę, który w wyniku wypadku stracił nogę i potrzebuje środków na protezę.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Facebook