Telewizja bielsko.tv
- 23 maja 2025
- wyświetleń: 4480
Kolizja na skrzyżowaniu koło jednostki wojskowej. Kraksa w oku kamery
Dziś (23 maja) około godziny 16.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Leszczyńskiej i Poniatowskiego w Bielsku-Białej. Moment zderzenia został uchwycony przez kamerę samochodową świadka. Dokładnie widać co się wydarzyło.
Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Do szpitala przewieziono kobietę, która kierowała białym Oplem. Poszkodowana o własnych siłach dotarła do karetki, a jeszcze przed odjazdem ambulansu była w stanie wykonać badanie trzeźwości, więc można założyć, że nic groźnego się jej nie stało. Druga z pań, kierująca Fiatem nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawa zakończyła się mandatem karnym.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








