Telewizja bielsko.tv

  • 16 lipca 2023
  • wyświetleń: 2004

Kids on Board: bezgraniczni przyjaciele. Zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti

Za nami:

Bezgraniczni przyjaciele to bezpłatne zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti dla młodzieży z Ukrainy i Polski, które mają na celu wzmocnienie integracji międzynarodowej wśród nastolatków w wieku 13-18 lat!

Kids on Board: bezgraniczni przyjaciele. Zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti
Kids on Board: bezgraniczni przyjaciele. Zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti · fot. pixabay.com


Bielska Fundacja Kids On Board związana od lat z kulturą streetową i snowboardową, promująca sportowy styl życia wśród dzieci i młodzieży realizuje projekt organizowany przez Fundację św. Mikołaja oraz IKEA.

Iweta Gazur, założycielka fundacji podkreśla, że główną ideą ich obecnych działań jest stworzenie bezpiecznej, wypełnionej pasją przestrzeni, w której młodzi ludzie będą mieć szansę na rozwój i integrację.

Fundacja Kids on Board jako jedyna organizacja w Bielsku-Białej otrzymała możliwość przeprowadzenia darmowych zajęć wśród młodzieży (polskiej i ukraińskiej) - mających na celu promocję sportowego stylu życia oraz wzmocnienie integracji pomiędzy nastolatkami obecnie żyjącymi obok siebie. To fundacja od wielu lat działającą na rzecz dzieci i młodzieży z Bielska-Białej i okolic - łączącą pasję do snowboardu i skateboardu z chęcią zarażania młodych ludzi sportowymi zainteresowaniami.

Zaprasza młodzież w wieku od 13 do 18 lat na cykliczne zajęcia wakacyjne z nauką jazdy prowadzoną przez licencjonowanych instruktorów oraz wyjazdy, pikniki i warsztaty graffiti. Zapewnia niezbędny sprzęt i dobrą zabawę. Realizowany projekt może być szansą dla lokalnych nastolatków na przeżycie atrakcyjnego czasu podczas tegorocznych wakacji.

Zajęcia odbywają się we wtorki o 10.00 na bielskich Błoniach, trwają do końca sierpnia. Zwieńczone będą skate piknikiem 19 sierpnia.

Kontakt: http://www.facebook.com/fundacjakidsonboard

Organizator: Fundacja Kids on BoardKids on Board: bezgraniczni przyjaciele. Zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti

Kids on Board: bezgraniczni przyjaciele. Zajęcia deskorolkowe i warsztaty graffiti

ar / bielsko.info

źródło: Pełna Kultura

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Facebook