Telewizja bielsko.tv

  • 16 września 2022
  • 21 września 2022
  • wyświetleń: 4288

Kultowe Bielsko: I Love BB - marka znana wszystkim bielszczanom

"I Love BB" to nie tylko brand odzieżowy promujący miasto Bielsko-Biała, ale również marka bielszczan, pewne hasło, z którym wielu z nas się utożsamia.Dziś marka oferuje szeroki asortyment. To już nie tylko koszulki i bluzy, ale cała gama produktów, które jednoznacznie podkreślają przynależność oraz lokalny patriotyzm. Jednym z nich jest widoczna na bielskich samochodach naklejka "BB43300".

Co ciekawe, około 90% asortymentu jest wytwarzane w Bielsku-Białej i okolicach, a pozostałe 10% w innych częściach Polski.

Firma organizuje różne eventy oraz uczestniczy w wydarzeniach na terenie miasta. Została założona 4 lipca 2011 roku po utworzeniu organizacji "Sweet Home Bielsko-Biała", której celem jest promowanie miasta Bielsko-Biała, całkowicie niezależne od miejskich organów promocji.

Poznajcie dokładniej markę "I Love BB" oraz Marka Bushmana Lachowskiego - jej założyciela. Zapraszamy do oglądania kolejnego reportażu z serii "Kultowe Bielsko".
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kultowe Bielsko" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kultowe Bielsko

"Kultowe Bielsko" to cykl, w którym z kamerą odwiedzamy miejsca w naszym mieście doskonale wszystkim znane, lubiane i mające za sobą długoletnią historię. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kultowe Bielsko" podaj

Facebook