Telewizja bielsko.tv

  • 11 stycznia 2024
  • 16 stycznia 2024
  • wyświetleń: 6266

Film kręcony w Bielsku-Białej wśród najpopularniejszych w 2023 roku. Są dane o frekwencji

Serwis Box Office Raport przygotował zestawienie dwudziestu najpopularniejszych filmów w polskich kinach w 2023 roku. Wśród nich znalazła się produkcja "Uwierz w Mikołaja", która kręcona była w Bielsku-Białej.

Fotosy z filmu "Uwierz w Mikołaja"
Fotosy z filmu "Uwierz w Mikołaja" · fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm


Jak poinformował serwis Box Office Raport, film "Uwierz w Mikołaja" obejrzało w 2023 roku 687 608 widzów, a jej szacunkowy zarobek to 14 400 000 zł.

- Z pewnością nie był to hit na poziomie „Listów do M.”, ale „Uwierz w Mikołaja” jako jeden z niewielu polskich filmów w ubiegłym roku znalazł widownię. To w końcu czwarta najchętniej oglądana polska premiera w zestawieniu - ocenia Box Office Raport.

Fotosy z filmu "Uwierz w Mikołaja" · fot. Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm


Przypomnijmy, w filmie „Uwierz w Mikołaja" znalazła się pełna gwiazd obsada, w której każdy znajdzie swoich ulubieńców, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

Loading...


Za produkcję odpowiedzialna jest firma MTL Maxfilm - jeden z największych niezależnych producentów filmowych w Polsce, który ma na swoim koncie hity: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", „Wkręceni" oraz dwie ostatnie części przebojowej serii "Kogel Mogel".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook