bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 375

Mundialowe pewniaki - jak wyglądają typy bukmacherskie na mistrzostwa w Katarze?

Materiał partnera:

Eksperci od bukmacherki szykują się właśnie do imprezy czterolecia. W końcu Mistrzostwa Świata są tuż za rogiem. Zastanawiasz się, co zagrać? Ty nie jesteś jeszcze fachowcem, ponieważ dopiero zaczynasz? W sumie niedawno założyłeś internetowe konto bukmacherskie? Czas poznać zatem typy bukmacherskie od bardziej doświadczonych kolegów. Jakie opcje są szczególnie popularne? Dlaczego fachowcy wskazują na takie właśnie zakłady?

stadion, piłka nożna


Holandia będzie najlepsza w grupie AWszystkie dzisiaj zaprezentowane typy bukmacherskie będą długoterminowe. Chodzi jednak nie o cały turniej, a o pierwszą fazę. Wydaje się, że spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie mają Pomarańczowi. Trzeba przyznać, że los był łaskawy dla tej kadry. Wszak Holandia trafiła do jednej grupy z Senegalczykami, Ekwadorczykami i Katarczykami. Gospodarze są ogólnie traktowani jako dostarczyciele punktów. Ekwador i Senegal to także drużyny narodowe (przynajmniej „na papierze”) z nieco niższej półki. Szczególnie że w szeregach kadry afrykańskiej prawdopodobnie nie zagra Sadio Mane. Zawodnik Bayernu Monachium jest obecnie kontuzjowany. Trwają próby przywrócenia go do zdrowia, ale może być z tym ciężko... Bez Sadio Mane Senegal traci naprawdę bardzo wiele. Jeśli zatem Holandia zagra na miarę swojego potencjału, to powinna być pierwsza w grupie. Dzięki temu w kolejnej fazie uniknie teoretycznie trudniejszego rywala. A wszystko wskazuje, że mogliby to być Anglicy. Pomarańczowym będzie zatem zależało na tym, by finalnie zająć pierwsze miejsce w grupie A.

Argentyna wygra grupę CTutaj także nie powinno być niespodzianki. Eksperci z Polski mogą na ten temat powiedzieć coś więcej... W końcu w tej grupie zagrają także podopieczni Czesława Michniewicza. Warto zaznaczyć, że Argentyna jest w genialnej formie. Reprezentanci Albicelestes dawno nie przegrali... ani jednej potyczki. MŚ 2022 typy na triumfatora grupy C są zatem dość jednoznaczne. W końcu Argentyna to nie tylko indywidualności z Lionelem Messim na czele. Lionel Scaloni (selekcjoner Albicelestes) stworzył z tej kadry narodowej kolektyw. Dodatkowo bardzo solidny. W poprzednim roku Argentyńczycy wygrali Copa America. A teraz marzy im się to, by triumfować w Mistrzostwach Świata. W grupie C Albicelestes raczej nie powinni mieć żadnych problemów. Polacy, Meksykanie i Arabia Saudyjska mają swoje kłopoty. Na ten moment trudno przypuszczać, by te reprezentacje na poważnie zagroziły Albicelestes. Może Argentyna straci jakieś punkty w grupie, ale i tak finalnie powinna okazać się najlepsza.

Belgia wyjdzie z pierwszego miejscaCzerwone Diabły są faworytami do wiktorii w całym turnieju. Belgowie będą chcieli gładko przejść przez pierwszą fazę, by potem mieć łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie. Np. na ubiegłorocznym Euro 2020 Czerwone Diabły spisały się rewelacyjnie w grupie. Teraz powinno być podobnie. Najtrudniejszy rywal to Chorwacja. Gracze Zlatko Dalicia nie są jednak aż tak silni, jak miało to miejsce na mundialu w Rosji. W grze o awans w ogóle nie powinni się zaś liczyć Kanadyjczycy i Marokańczycy.

Facebook