Telewizja bielsko.tv

  • 29 października 2021
  • 30 października 2021
  • wyświetleń: 4385

Dwa potrącenia w ciągu godziny. Do jednego z nich wezwano LPR

Wczoraj w ciągu zaledwie godziny doszło na bielskich drogach do dwóch niebezpiecznych wypadków z udziałem pieszych. Do jednego z nich zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sprawy obydwu potrąceń wyjaśniają policjanci.

Dwa potrącenia w ciągu godziny. Wezwano LPR
Dwa potrącenia w ciągu godziny. Do jednego z nich wezwano LPR · fot. Nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Kilka minut przed godziną 20.00 na ulicy Krakowskiej w Kozach kierujący osobową Skodą 80-letni mieszkaniec powiatu bielskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 26-letniego bielszczanina. Pieszy w stanie ciężkim został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego z małopolskich szpitali. Kierujący skodą był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali seniorowi za pokwitowaniem prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.Wcześniej, kilka minut po godzinie 19.00, w Pisarzowicach na ulicy Bielskiej 46-letni pieszy wtargnął bezpośrednio pod nadjeżdżającego fiata, kierowanego przez 50-letnią mieszkankę powiatu bielskiego. Do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych na nieoświetlonym odcinku drogi. 50-latka była trzeźwa. Pieszy z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

Dokładne przyczyny i okoliczności będą teraz wyjaśniali śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Facebook