Telewizja bielsko.tv

  • 25 października 2021
  • 26 października 2021
  • wyświetleń: 8083

[WIDEO, FOTO] Kraksa z udziałem ambulansu "na Wzgórzu"

W poniedziałek, 25 października około godziny 18.15 w centrum Bielska-Białej, na skrzyżowaniu koło Zamku Sułkowskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z ambulansem Polskiego Czerwonego Krzyża. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.Wiadomo, że karetka poruszała się na sygnałach uprzywilejowania i wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z Fiatem Bravo. Kierowca tego pojazdu odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala. To prawdopodobnie nic poważnego - mężczyzna był przytomny, poruszał się o własnych siłach. Wszystko wskazuje na to, że sprawa zakończy się mandatem. Dla kogo? Tego jeszcze nie wiadomo, bowiem policja nie wskazała jednoznacznie winnego.

Kraksa z udziałem ambulansu "na Wzgórzu" - 25.10.2021 · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelników


Przez ponad godzinę ruch w obrębie skrzyżowania Zamkowej i 3-go Maja z ul. Wzgórze był znacznie utrudniony. Policjanci wprowadzili ręczne kierowanie ruchem. Utrudnienia ustały kilka minut przed godziną 20.00. Trwają dalsze czynności w sprawie.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Facebook