Telewizja bielsko.tv

  • 28 maja 2024
  • 30 maja 2024
  • wyświetleń: 3459

[FOTO] Wypadek na elektrycznej hulajnodze. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami

Hulajnogi elektryczne stały się popularnym środkiem transportu w mieście. Zgodnie z przepisami maksymalna prędkość takiego urządzenia powinna być ograniczona do 20km/h. Blokady da się zdjąć i nie jest to tajemnica, ale nawet 20km/h może wystarczyć, by przypadkowo zrobić sobie krzywdę. Tak było wczoraj na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.

Zdjęcie WhatsApp 2024 05 28 o 10.48.18 756bf54d
fot. nadesłane przez czytelniczkę / Oliwia


Młody, bo zaledwie 21-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad hulajnogą elektryczną, upadł i z impetem uderzył w asfalt. Nie miał kasku, który w tej sytuacji niemal na pewno przejął by znaczną część siły uderzenia. Mężczyzna doznał obrażeń głowy i w poważnym stanie trafił do szpitala.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Na ten moment udało się ustalić m.in., że kierujący był trzeźwy, a do wypadku nie przyczyniły się nikt postronny. Wybierać się na przejażdżkę hulajnogą warto założyć kask. Nie jest on obowiązkowy, ale to wczorajsze zdarzenie pokazuje, że może być bardzo przydatny.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Facebook