Telewizja bielsko.tv

  • 1 kwietnia 2015
  • 24 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 22654

Rekordowa frekwencja na Eneju - foto

Enej zagrał na terenach obok hali Pod Dębowcem. Zespół wystąpił po raz pierwszy w Bielsku-Białej. Występ zgromadził ogromną publiczność. Padł rekord frekwencji, biorąc pod uwagę wszystkie organizowane w tym miejscu koncerty.Enej bije ostatnio rekordy popularności. Zespół był jednym ze zwycięzców plebiscytu organizowanego organizowanego przez Bielskie Centrum Kultury, w którym internauci głosowali na wykonawców, których chcieliby zobaczyć w Bielsku-Białej.

Członkowie grupy mówili przed koncertem, że w Bielsku-Białej nie tylko nie grali koncertów, ale nawet nigdy wcześniej nie byli (z wyjątkiem jednego z muzyków). Zastanawiali się, czy ludzie przyjdą na ich występ. Ich obawy okazały się bezpodstawne. Tłum widzów w każdym wieku szczelnie wypełnił nie tylko namiot koncertowy, ale także plac za namiotem i okoliczne tereny zielone.

Rekordowa frekwencja na Eneju - 23.08.2015 · fot. Lucjusz Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Enej zaprezentał dynamiczne, żywiołowe piosenki łączące rocka, folk i ska. Oprócz gitar, w brzmieniu dominowały dęciaki i akordeon. Publiczność przyjęła ich entuzjastycznie. Największe przeboje odśpiewał wielotysięczny tłum, a zagrany jako drugi bis Kamień z napisem love był właściwie popisem wokalnym widowni. Po koncercie muzycy wyszli do fanów uzbrojeni we flamastry, a rozdawanie autografów zdawało się nie mieć końca.

BM / bielsko.info

źródło: www.bck.bielsko.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Facebook