Telewizja bielsko.tv

  • 5 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4429

Ścięty słup na ul. Partyzantów - foto

Na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów ulicą Rejtanta zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku kolizji jeden z pojazdów przewrócił na chodnik słup latarni drogowej.

Kolizja na ul. Partyzantów - 05.01.2015 · fot. bielsko.info


Do kolizji doszło około godziny 12.30. Kierowca VW Passata wyjeżdżając z ul. Rejtana w prawo - sygnalizator wskazywał zieloną strzałkę kierunkową do skrętu w prawo - nie ustąpił pierwszeństwa kierującej VW Golfem.

Mniejszy samochód po uderzeniu został wytrącony z toru jazdy i zatrzymał się na latarni. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Na chodniku nie było w tym momencie pieszych.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook