bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 5 grudnia 2014
  • 8 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4036

Motomikołaje w akcjiOkoło 200 motocyklistów w strojach Świętego Mikołaja odwiedziło w minioną niedzielę Dom Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej.

W niedzielę 7 grudnia w samo południe MotoMikołaje spotkali się przed Gemini Park Bielsko-Biała, aby wyruszyć z prezentami do Domu Dziecka.

Stowarzyszenie MotoMikołaje Bielsko-Biała organizuje świąteczną akcję dla dzieci od 2008 roku, którą zapoczątkował pomysł grupy zaprzyjaźnionych motocyklistów. Podopieczni Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej co roku czekają na wizytę wyjątkowych darczyńców, którzy przywożą wymarzone upominki.

Dzięki zorganizowanym kwestom dzieci wyjechały także na zimowisko i korzystały z hipoterapii. MotoMikołaje nie tylko dbają o to, aby każde dziecko otrzymało prezent, ale także dostarczają im niezapomnianych wrażeń podczas spotkania z setkami motocyklistów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook