bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 28 listopada 2014
  • 30 listopada 2014
  • wyświetleń: 6307

Nowy teatr w Bielsku-Białej!

Jeden z najbardziej utalentowanych aktorów w naszym mieście postanowił rozstać się ze sceną Teatru Polskiego. Kuba Abrahamowicz otwiera własne przedsięwzięcie - Teatr Komedii. Pierwszy spektakl już w styczniu - na deskach zobaczymy m.in. Tomasza Kota.

Teatr Komedii Kuby Abrahmowicza to nowa scena teatralna w naszym mieście, która będzie się mieścić w Klubie Klimat przy ulicy Mostowej 5. - Postanowiłem realizować swój własny pomysł, dlatego musiałem zakończyć swoją przygodę z Teatrem Polskim - mówił Kuba Abrahamowicz podczas porannego śniadania, które sam zaserwował.

Inicjator nowego artystycznego projektu w Bielsku-Białej zaznacza, że nowy teatr nie będzie konkurencyjny - zarówno dla Teatru Polskiego, jak i Banialuki. Spektakle komediowe będą odgrywane w każdą niedzielę, w poniedziałki natomiast na najmłodszych czekają bajki.

Więcej szczegółów na stronie internetowej teatru - www.teatrkomedii.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook