• 31 sierpnia 2014
  • 2 września 2014
  • wyświetleń: 5482

Podbeskidzie pokonało Legię!

Wygraną 2:1 zakończył się niedzielny mecz TS Podbeskidzia z Legią Warszawa. Górale pokonali na własnym stadionie aktualnego Mistrza Polski drugi raz z rzędu!

Podbeskidzie zdobyło pierwszą bramkę już w 8 minucie. Na listę strzelców wpisał się Anton Sloboda. Legia wyrównała 17 minut później, ale jeszcze przed przerwą, w 38 minucie, Maciej Korzym odzyskał prowadzenie dla Górali.

Kibice wierzą w Podbeskidzie, piłkarze nie zawodzą!

Co ciekawe, przed meczem przeprowadziliśmy szybką ankietę, w której 57% głosujących przewidziało zwycięstwo Górali. Jak widać kibice się nie mylą:)