Telewizja bielsko.tv
- 16 grudnia 2013
- wyświetleń: 9482
Wywiad z Andim Mancinem
Bohaterem kolejnego odcinka cyklu wywiadów z ciekawymi bielszczanami jest człowiek, który nie może żyć bez adrenaliny. Andi Mancin, bo o nim mowa, próbował swoich sił w wyścigach, rajdach samochodowych, motokrosie, skuterach śnieżnych, snowboardzie.
Kierowca rajdowy ma także swój program program telewizyjny "Projekt 176", który jest emitowany na kanale Extreme Sports Channel.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa

Premiera singla „Aura Świąt” Oliwii Lach z Bielska-Białej

Gorący tematKacper Tomasiak błyszczy w Pucharze Świata - debiut młodego bielszczanina

Brązowy medal Roksany Gaj na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

Helena Wierzbicka świętuje 102. urodziny

Gorący temat[FOTO] Mocny sezon klubu Start Bielsko - klub ponownie najbardziej utytułowany
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



