Telewizja bielsko.tv
- 8 grudnia 2013
- 12 grudnia 2013
- wyświetleń: 4729
Ślizgawka pod namiotem
Zgodnie z zapowiedziami 6 grudnia uruchomiono pierwszą tegoroczną ślizgawkę w Bielsku-Białej. Lodowisko powróciło na boisko przy Parku Słowackiego. Jak łyżwiarze oceniają ślizganie w wielkim namiocie? Zobaczcie w materiale wideo.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



