Telewizja bielsko.tv
- 20 września 2013
- 23 września 2013
- wyświetleń: 9119
Franek Kukioła wrócił z podróży
Po niespełna trzech miesiącach podróży po Europie założyciel Galerii Wzgórze powrócił do Bielska-Białej. Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo z Franciszkiem Kukiołą w roli głównej
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa

Premiera singla „Aura Świąt” Oliwii Lach z Bielska-Białej

Gorący tematKacper Tomasiak błyszczy w Pucharze Świata - debiut młodego bielszczanina

Brązowy medal Roksany Gaj na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

Helena Wierzbicka świętuje 102. urodziny

Gorący temat[FOTO] Mocny sezon klubu Start Bielsko - klub ponownie najbardziej utytułowany
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


