bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 1 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 8253

Nowa data otwarcia Starej Kablowni

Pierwszy sklep w Centrum Handlowym "Stara Kablownia" w Czechowicach-Dziedzicach zostanie otwarty jeszcze w sierpniu. Niestety tylko jeden, na otwarcie całego obiektu mieszkańcy będą musieli poczekać dwa miesiące dłużej.

Stara Kablownia, budowa, market, sklep, galeria
Budowa CH Stara Kablownia · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


- 29 sierpnia otwarty zostanie pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Centrum Handlowego Stara Kablownia. Już za miesiąc mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic będą mogli zrobić zakupy w sklepie Jysk, który oferuje artykuły wyposażania wnętrz - powiedziała nam Agnieszka Gach, specjalista ds. komercjalizacji CH.

Niestety to jedyny punkt, który będzie udostępniony klientom jeszcze w wakacje.

- Ze względu na przedłużające się prace wykończeniowe otwarcie całego Centrum zostało przełożone na październik. W tej chwili na terenie galerii trwają prace adaptacyjne w lokalach Najemców, w pasażu układana jest posadzka, montowane są witryny, dobiega końca budowa parkingu na parterze A - mówi Agnieszka Gach.

Jak wygląda aktualnie Stara Kablownia z lotu ptaka - możecie zobaczyć na poniższym filmie ze środy 31 lipca.

Stara Kablownia - prace wykończeniowe · fot. Grzegorz Słowiński


Poza sklepami w Centrum Handlowym pojawią się: kino, lokale gastronomiczne, pralnia, apteka oraz optyk. W obiekcie znajdą się również browar, a także Centrum Rozrywki i Zabawy ChaCharnia.

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Facebook