Telewizja bielsko.tv

  • 14 czerwca 2024
  • 16 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1681

[WIDEO] Pomysł na weekend w Bielsku-Białej. Zabieramy Was w góry!

Zapraszamy na kolejny odcinek naszej nowej serii, w której będziemy pokazywać Wam warte odwiedzenia miejsca w Bielsku-Białej. W naszym premierowym materiale z serii "Pomysł na weekend w Bielsku-Białej" odwiedziliśmy Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej wraz z jego oddziałami którymi są: Dom Tkacza, Starą Fabryka, Zamek Książąt Sułkowskich oraz Fałatówka. Tym razem zabieramy Was w góry!



Dębowiec i Szyndzielnia to dwa najpopularniejsze w Bielsku-Białej miejsca turystyczne. Jeśli nigdy nie byliście w tych miejscach, to warto nadrobić zaległości. W materiale filmowym możecie poznać specyfikację szczytów i to co znajdziecie na miejscu. Można skorzystać z kolejki i można wyjść pieszo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W kolejnych odcinkach odwiedzać będziemy inne miejsca na mapie Bielska-Białej, które warte są polecenia. Jesteśmy też otwarci na Wasze sugestie - gdzie powinniśmy pójść? Komentarze są do Waszej dyspozycji.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook