bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Telewizja bielsko.tv

 • 21 marca 2024
 • wyświetleń: 178

Przychodnia weterynaryjna Bielsko-Biała Lux-Vet Premium - profesjonalna opieka nad Twoim zwierzakiem

Materiał partnera:

[b]Przychodnia weterynaryjna Bielsko-Biała Lux-Vet Premium[/b] to miejsce, gdzie profesjonalna opieka nad Twoim zwierzakiem jest naszym priorytetem. Nasza misja to zapewnienie skutecznej profilaktyki oraz leczenia dla wszystkich zwierząt domowych, niezależnie od ich gatunku.(nie leczymy wszystkich gatunków) Działamy całodobowo, siedem dni w tygodniu, nawet w święta, bo zdrowie Twojego pupila jest dla nas najważniejsze.( Nie działamy całodobowo, nie pracujemy w niedziele i święta).

Usługi na miarę potrzeb - wykształceni specjaliści po licznych szkoleniach zaopiekują się Twoim pupilem!Przychodnia weterynaryjna Bielsko-Biała Lux-Vet Premium


W naszej przychodni zajmujemy się kompleksowym leczeniem zwierząt domowych. Naszym priorytetem jest dobro pacjentów, dlatego odpowiednie kwalifikacje personelu umożliwiły stworzenie miejsca, w którym każde schorzenie Twojego pupila zostanie wykryte i skutecznie wyleczone.

Usługi, jakie oferujemy w naszej klinice, odpowiadają na wszelkie potrzeby gryzoni, zajęczaków, psów i kotów. Kardiologia, profilaktyka, stomatologia, dermatologia, ortopedia,(nie zajmujemy się ortopedią) okulistyka, nefrologia, chirurgia, interia, endokrynologia, behawiorystyka(nie mamy behawiorysty) - weterynarze Lux-Vet Premium w Bielsko-Białej zajmują się każdą z wymienionych sfer.

Ponadto oferujemy naszym pacjentom pomoc dietetyka(dietetyk jest w jaworzu, a nie w Bielsku) czy badania umożliwiające bezpieczne planowanie oraz monitorowanie przebiegu ciąży zwierzęcia. Naszą ofertą odpowiadamy również na nagłe, nieprzewidziane potrzeby zwierząt - pełnimy całodobowy dyżur telefoniczny(nie mamy dyżuru całodobowo) oraz obsługujemy szpital dla pupili, w którego komfortowych warunkach mogą wrócić szybko do zdrowia.

Dodatkowo nasza przychodnia weterynaryjna obsługuje nowoczesne urządzenia do wykonywania badań USG, RTG oraz laboratoryjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowo rozpisaną ofertą na stronie Lux-Vet Premium w Bielsko-Białej.

Leczenie psów i kotów to nie wszystko. Lux-Vet Premium zapewnia opiekę wszystkim, nawet najmniejszym ssakom!Przychodnia weterynaryjna Bielsko-Biała Lux-Vet Premium


W naszej przychodni zajmujemy się leczeniem wszystkich zwierząt, nie tylko psów i kotów. Lux-Vet Premium jest przychodnią, w której każdy lekarz weterynarii wyspecjalizowany jest w pomocy małym ssakom. Gryzonie oraz zajęczaki wymagają odpowiedniego leczenia, w Bielsko-Białej jest niewiele przychodni, w których ci mali pupile odnajdą właściwą pomoc.

Dlatego więc powstała nasza lecznica Lux-Vet Premium, aby każde zwierzę - pies, kot, chomik, królik - otrzymało właściwą opiekę medyczną. Przychodnia, szpital Lux-Vet Premium jest dla wszystkich zwierząt domowych!

Różnorodność gatunków zwierząt domowych, które przyjmujemy w naszej przychodni, jest dowodem na nasze zaangażowanie i profesjonalizm. W Lux-Vet Premium zawsze znajdziecie Państwo lekarza weterynarii, który jest odpowiednio wykwalifikowany do opieki nad konkretnym gatunkiem. Dzięki temu nawet najmniejsze zwierzęta, takie jak gryzonie, zawsze otrzymują u nas najwyższej jakości opiekę medyczną. Jesteśmy tu dla Was i Waszych zwierząt - niezależnie od pory dnia i nocy, siedem dni w tygodniu.

Koszty leczenia zwierząt w naszej kliniceBielsko-Biała Lux-Vet Premium działa w szerokim zakresie pomocy. Aby uzyskać informacje na temat kosztów leczenia pupila, należy skontaktować się z przychodnią telefonicznie, bądź osobiście.

Warto wspomnieć, że korzystanie z pomocy naszej kliniki poza godzinami otwarcia wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty, która jest doliczana do całkowitych kosztów wizyty. (nie przyjmujemy poza godzinami otwarcia)Te z kolei składają się na takie elementy, jak:

 • koszt podstawowej wizyty (wraz z badaniem klinicznym),
 • koszt wykonanych badań dodatkowych,
 • koszt dodatkowych czynności lekarskich (np. opatrzenie ran, podanie kroplówki...),
 • koszt leków.


Dopłata za wizytę, która odbywa się poza godzinami otwarcia przychodni, różni się w zależności od godziny oraz dnia tygodnia:

Poniedziałek - Piątek • Po godzinie 20:00 dopłata wynosi 150 zł,
 • Po godzinie 24:00 dopłata wynosi 200 zł.


Sobota: • Po godzinie 16:00 dopłata wynosi 100 zł,
 • Po godzinie 20:00 dopłata wynosi 150 zł,
 • Po godzinie 24:00 dopłata wynosi 200 zł.


Niedziela i Święta: • 10:00 - 24:00 dopłata wynosi 150 zł,
 • Po godzinie 24:00 dopłata wynosi 200 zł.


powyższe nas nie dotyczy-nie przyjmujemy poza godzinami.

Lux-Vet Bielsko-Biała, dane kontaktoweAdres przychodni: ul. Dojazdowa 7, 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 09:00 -19:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Dane kontaktowe:


W trosce o komfort naszych pacjentów każda wizyta musi zostać uprzednio umówiona.

tel.: +48 533 500 710.

Przychodnia weterynaryjna Bielsko-Biała Lux-Vet Premium


Pierwsze kroki w Lux-Vet Premium, czyli jak umówić się na wizytę?Rezerwacja wizyty jest niezwykle prosta i można ją zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lux-vet.pl. Wystarczy wypełnić wszystkie wymagane pola formularza, a następnie oczekiwać na potwierdzenie rezerwacji od naszej strony. Drugą możliwością jest skontaktowanie się z nami telefonicznie. Nasi pracownicy są zawsze gotowi pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące rezerwacji terminu wizyty.

Podkreślamy, że rezerwacja terminu wizyty jest konieczna. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy mogli przyjąć Państwa zwierzaka pod nasze opiekuńcze skrzydła i zapewnić mu najlepszą możliwą opiekę. Zarezerwowanie terminu pozwala nam również lepiej zarządzać czasem i niwelować stres zwierząt, na który mogą być narażone podczas oczekiwania w kolejce na swoją kolej.

Kontakt w nagłych wypadkachW sytuacjach, gdy pacjent nie może czekać na udzielenie pomocy, trzeba niezwłocznie skontaktować się z pogotowiem weterynaryjnym 24h w Jaworzu. Kontakt musi być telefoniczny, należy dzwonić pod numer telefonu: 730 080 700.

Umówienie wizyty odbywa się dzięki zadzwonieniu pod wyżej wskazany numer. Lekarz weterynarii uzgadnia z klientem czas przyjęcia zwierzęcia, które potrzebuje pomocy.

Placówka, która świadczy usługę pogotowia, znajduje się w Jaworzu pod adresem: ul. Słoneczna 118, 43-384 Jaworze.

Facebook