Telewizja bielsko.tv

  • 8 stycznia 2024
  • 4 lutego 2024
  • wyświetleń: 17689

[WIDEO, FOTO] Grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Iluminacje, koncerty i pokazy

Na rynku starego miasta i w Domu Kultury im. Jacka Lecha odbywał się w niedzielę 28 stycznia trzydziesty drugi już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Najpiękniejsza Orkiestra świata w tym roku zbierała pieniądze na na leczenie schorzeń płuc związanych z pandemią Covid-19. Na scenie na rynku wystąpili Zespół Pieśni i Tańca Bielsko, Projekt Jasienty, Ultramuffinę, Navvrockiego, This Cover Band, a imprezę zakończyła "wośpoteka" z Radiem Bielsko.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku-Białej - 28.1.2024 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Na starówce nie zabrakło też pięknych iluminacji, pokazów sprzętu i ratownictwa. Była też Ochotnicza Straż Pożarna z Hecznarowic i Starego Bielska, GOPR Grupa Beskidzka, Beskidzkie WOPR, Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej i Straż Miejska w Bielsku-Białej.

Działo się także w Mikuszowicach Krakowskich. W Domu Kultury im. Jacka Lecha trwał kiermasz rękodzieła, otwarty był także punkt gastronomii z pizzą, ciastem, kawą, herbatą i napojami. Na parkingu z kolei wystawiony był wóz strażacki z lokalnej remizy OSP, a na terenie obok placu zabaw Bractwo Śródziemia rozstawiło Wioskę Rycerską.

kr, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook