Telewizja bielsko.tv

  • 1 grudnia 2023
  • 12 grudnia 2023
  • wyświetleń: 5936

Wielka paintballowa bitwa o święta za nami. Ponad 150 graczy i niezliczona ilość atrakcji

Miłośnicy paintballu spotkali się w niedzielę, 10 grudnia na corocznej bitwie o święta, organizowanej na prywatnym terenie przy ul. Taterniczej w Bielsku-Białej. Celem imprezy była przede wszystkim dobra zabawa, której przy tego typu eventach nigdy nie brakuje. Zorganizowany został konkurs na najlepsze świąteczne przebranie. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. Gnomy starły się Mikołajami. Kto wygrał? Przede wszystkim mała Lilianna z rozszczepem kręgosłupa. Podczas imprezy zbierane były środki na leczenie dziewczynki. Gracze uzbierali 9000 zł, które wspomogą dziecko w chorobie.W wielkim skrócie Paintball, to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej), które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika powoduje jego eliminację z gry.

Wielka paintballowa bitwa o święta za nami. Ponad 150 graczy i niezliczona ilość atrakcji - 10.12.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Cyklicznemu już wydarzeniu, jak co roku towarzyszy rodzinna atmosfera. Na jednym polu bitwy znajdują się doświadczeni gracze jak i totalni nowicjusze. Od najmłodszych, po tych starszych, mężczyźni, kobiety i dzieci. Wszyscy doskonale się bawili. Pod śniegiem ukryte było 20 figurek Mikołajów. Każdy gracz, który znalazł podczas zabawy taką figurkę, mógł liczyć na wartościową nagrodę. Nie zabrakło muzyki i doskonałej kuchni. O catering zadbało znane i lubiane Bistro u rodziny Gębalskich. Każdy znalazł coś dla siebie.

Zapraszamy na relację filmową i fotograficzną z wydarzenia.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook