Telewizja bielsko.tv

  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1440

Podbeskidzie ma nowego napastnika! To dwukrotny reprezentant Chorwacji

Antonio Perošević został nowym napastnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. 31-latek to wychowanek znanego chorwackiego klubu NK Osijek, w barwach którego wystąpił w 138 spotkaniach.

Antonio Perošević, nowy napastnik Podbeskidzia
Antonio Perošević, nowy napastnik Podbeskidzia · fot. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała


Perošević w barwach macierzystego klubu zadebiutował w 2010 roku. Odszedł z niego w sierpniu 2017 roku, zamykając bilans swoich występów na 37 trafieniach i 12 asystach. Trafił wtedy do węgierskiego Puskás AFC - tam występował przez rok, rozgrywając 30 spotkań, strzelając 7 goli i zaliczając trzy asysty.

W jego piłkarskim cv znajdziemy też roczny pobyt w Ittihad Kalba FC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (na zasadzie wypożyczenia z Puskás AFC), dwuletni w węgierskim Újpest FC, roczny w indyjskim SC East Bengal oraz ostatni, półroczny w chorwackim Slaven Belupo Koprivnica - z nim podpisał kontrakt w styczniu bieżącego roku, jednak niedawno został on rozwiązany. Pod Klimczok przenosi się na zasadzie wolnego transferu.

Co ciekawe, nowy snajper Górali w styczniu 2017 roku dwukrotnie wystąpił w seniorskiej reprezentacji Chorwacji - zagrał w meczach towarzyskich przeciwko Chile i Chinom.

Perošević występować będzie z numerem 11., podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

kr / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Facebook