Telewizja bielsko.tv

  • 29 lipca 2023
  • 17 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 8115

[WIDEO] Wielki piknik na Święto Wojska Polskiego w Bielsku-Białej!

We wtorek 15 sierpnia obchodziliśmy Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji w Parku Słowackiego odbył się piknik wojskowy. Na wszystkich czekała moc atrakcji! Zobaczcie wideorelację!Święto Wojska Polskiego w bielskim garnizonie rozpoczęło się od mszy świętej za Ojczyznę w katedrze pod wezwaniem świętego Mikołaja. Po niej nastąpił przemarsz kompanii honorowej 18 Batalionu Powietrznodesantowego, a następnie: przemówienia dowódcy bielskiego garnizonu oraz prezydenta Bielska Białej Jarosława Klimaszewskiego. O godzinie 16.30 rozpoczęła się część artystyczna. Częstowano wojskową grochówką, trwała wystawa sprzętu wojskowego oraz gry i zabawy dla dzieci, dostępny był też tor komandosa.

Na wydarzenie zaprosili: 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku-Białej, Bielski dom Kultury im. Marii Koterbskiej oraz miasto Bielsko-Biała.

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook