Telewizja bielsko.tv

  • 1 lipca 2023
  • 27 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 21418

[WIDEO] Finałowa impreza pod chmurką. "Wlot na spot" to strzał w dziesiątkę!

W Parku Słowackiego miała miejsce ostatnia impreza z cyklu "Wlot na spot". Podobnie jak w poprzednich lokalizacjach w rytm elektronicznej muzyki bawiła się spora grupa bielszczan. Tym razem za konsoletą stanął znany w naszym mieście DJ Marcin Szatan.Wlot na spot to seria wydarzeń, które mają na celu animowanie muzyką przestrzeni parkowych. Od początku wakacji w różnych miejscach na terenie Bielska-Białej pojawiała się przyczepka samochodowa Niewiadów N126, pełniąca rolę didżejki. "Wlot na spot" okazał się nie tylko imprezą muzyczną, ale także dobrą okazją do spotkania ze znajomymi.

- Jest wiele miejsc w mieście, gdzie mieszkańcy chcą, żeby dotarła do nich oferta kulturalna, a tam nie ma ani domu kultury, ani oddziału książnicy, nie zawsze jest infrastruktura, stąd taka inicjatywa Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, która też wpisuję się w rocznicę 50. urodzin małego fiata. Wiadomo przecież, jak często maluchy ciągnęły przyczepki, a my przerobiliśmy taką przyczepkę na didżejkę - mówił jeszcze przed rozpoczęciem imprezy naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Przemysław Smyczek.

Jak wam się pododobały imprezy pod chmurką? Nam bardzo! Liczymy, że "Wlot na spot" na stałe zagości w kalendarzu imprezowym Bielska-Białej.

Jak było na poprzednich "Wlotach na Spot"? Poniżej dwie fotorelacje.

Wlot na Spot na Bulwarach Straceńskich - zagrał DJ Michos a.k.a LoseMind - 20.07.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


WLOT NA SPOT w Parku Włókniarzy - 6.07.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury

ar, mp, st / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook