Telewizja bielsko.tv

  • 15 czerwca 2023
  • 19 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3843

Podbeskidzie ma nowego trenera. Ogłoszono nazwisko

Ogłoszono nazwisko nowego trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała. W czwartkowe popołudnie klub ogłosił, że będzie nim Grzegorz Mokry.

Grzegorz Mokry
Grzegorz Mokry · fot. Jan Drabek


To nie pierwszy raz kiedy trener Mokry zasiądzie na ławce trenerskiej w naszym klubie - w ubiegłym roku, przez miesiąc, pełnił rolę II trenera zespołu, jednak w październiku 2022 Miedź Legnica wykupiła go z naszego klubu.

W swoim trenerskim CV, oprócz prowadzenia ekstraklasowej Miedzi w ubiegłym sezonie, może pochwalić się trenowaniem Wigier Suwałki, z którymi w sezonie 2020/2021 zajął 4. miejsce w II lidze. W meczu barażowym o awans do Fortuna 1 Ligi, drużyna trenera Mokrego uległa Motorowi Lublin.

Grzegorz Mokry podpisał umowę do końca sezonu 2023/2024 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Przypomnijmy, 3 czerwca Dariusz Żuraw na konferencji po meczu z Resovią ogłosił, że wraz z końcem sezonu przestanie pełnić obowiązki trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Żuraw dołączył do Podbeskidzia początkiem września i poprowadził zespół w 25 oficjalnych spotkaniach. Bilans Górali pod wodzą trenera wyniósł 8 zwycięstw, 13 remisów i 4 porażki.

Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

mp / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Facebook