Telewizja bielsko.tv

  • 5 czerwca 2023
  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 10127

[FOTO, WIDEO] Wyścigi na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie!

To była niezapomniana motoryzacyjna uczta! Za nami kolejna edycja wyścigów na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie! Kolejna, wyjątkowa runda wyścigów Fast VAG odbyła się w niedzielę, 11 czerwca. Trwał również piknik rodzinny. Patronat nad wydarzeniem objął portal Bielskie Drogi. Zobaczcie wideorelację! Wkrótce również opublikujemy zdjęcia!To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników adrenaliny i sportów motorowych. Mogliśmy obserwować ekscytujące wyścigi na dystansie 1/4 mili, pełne emocji, rywalizacji i ducha motorsportu. Trasa została starannie przygotowana, aby zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki i umożliwić im pokazanie swoich umiejętności kierowania.

Wyścigi na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie - 11.06.2023 · fot. Marek Ogrodzki / bielsko.info


Poza emocjonującymi wyścigami, na uczestników czekało wiele innych atrakcji. Wśród nich były strefy Car Audio, gdzie można było podziwiać perfekcyjnie przygotowane systemy dźwiękowe w różnorodnych samochodach.

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook