Telewizja bielsko.tv

  • 24 kwietnia 2023
  • 25 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 3397

[WIDEO, FOTO] Warsztaty, nagrody i atrakcje. Dzień Ziemi w Bielsku-Białej

Za nami miejskie obchody tegorocznego Dnia Ziemi. Z tej okazji w sobotę, 22 kwietnia w Parku Słowackiego odbył się Piknik Ekologiczny.Obchody Dnia Ziemi w Bielsku-Białej odbyły się w dwóch etapach. Pierwszym z nich było sprzątanie na terenach wybranych przez rady osiedli w godzinach porannych.

Osiedlom, których mieszkańcy najliczniej stawili się do udziału w akcji, została przekazana nagroda w postaci bonu o wartości 3 tysięcy złotych - będzie można go wykorzystać w bielskich placówkach kulturalnych.

Pierwsze miejsce zajęła Straconka, drugie - Biała Północ, a ostatnie miejsce na podium zdobyła rada osiedla Wojska Polskiego.

Dzień Ziemi 2023 - 22.04.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Drugim etapem był piknik ekologiczny, który zorganizowany został w Parku Słowackiego. Na odwiedzających czekały liczne atrakcje - warsztaty ekologiczne, poczęstunki oraz koncert dla najmłodszych.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook