Telewizja bielsko.tv

  • 20 kwietnia 2023
  • 6 maja 2023
  • wyświetleń: 11538

[WIDEO] Masa atrakcji w majówkę na Szyndzielni!

Z okazji 70-lecia Kolei Linowej Szyndzielnia ZIAD S.A. zaprasza bielszczan i turystów na Majówkę na Szyndzielni. W programie m.in. atrakcje kulinarne, zabawy dla dzieci, testowanie rowerów i leżakowanie. Zobaczcie wideorelację z pierwszego dnia wydarzenia!W poniedziałek 1 maja na Szyndzielni rozgościła się strefa kulinarna. Już przed południem dla pierwszych 100 osób przygotowane zostały: darmowa degustacja oscypków z żurawiną, pokaz kulinarny restauracji Dębowa, gotowanie na żywo tradycyjnego żuru oraz poczęstunek - rozdano około 100 porcji zupy. Pojawiły się też stoiska gastronomiczne z grillem i napojami. Dla dzieci organizowane zostały zabawy z animatorami, balonowe zwierzaki, bańki mydlane, warsztaty tworzenia okazjonalnych przypinek.

We wtorek 2 maja obchodziliśmy Dzień Flagi, dlatego na wieży widokowej na Szyndzielni wywieszona została największa w Beskidach polska flaga. O godz. 12.00 zaplanowano uroczyste odśpiewanie hymnu przez uczniów Szkoły Kadetów im. Tadeusza Kościuszki.

Przez całe dwa dni organizowane były też przejazdy wyjątkową gondolą VIP Kolei Linowej Szyndzielnia. W strefie rowerowej trwać będą dni testowe Prime Bicycles, polskiej marki rowerowej, w programie były spotkania z ekspertami, darmowe jazdy testowe, na które obowiązywały zapisy. Przygotowana została także strefa chillout, a w niej na chętnych czekać będą leżaki i górskie kąpiele słoneczne oraz stoiska gastronomiczne z grillem i napojami.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook