bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Telewizja bielsko.tv

  • 26 marca 2023
  • 28 marca 2023
  • wyświetleń: 3598

[WIDEO] Pierwszy pokaz "LIMBO" w Polsce... w Bielsku-Białej!

W sobotę, 25 marca goście klubokawiarni "Aquarium" mogli zobaczyć film dokumentalny o muralu z Popasnej oraz spotkać się z reżyserką. Równocześnie odbył się finisaż wystawy "Czas utracony".

finisaż "Czas utracony"
Pierwszy pokaz "LIMBO" w Polsce... w Bielsku-Białej!


Julien Malland to francuski artysta, który chciał stworzyć mural na ścianie szkoły, która została zniszczona przez rosyjskie bomby i dodać w ten sposób otuchy lokalnej społeczności. Reżyserką filmu "LIMBO" jest Marina Nikitina oraz Vincent Lefebrve.W sobotę odbył się również finisaż wystawy fotografii Julii Ogińskiej pt. "Czas utracony", która nawiązuje do smutku, nadziei oraz idei wolności. Prace zostały przeznaczone do sprzedaży charytatywnej, a dochód przeznaczony zostanie organizacji Be Happy, niosącej pomoc humanitarną i medyczną w walczącej Ukrainie.
Podczas tego wydarzenia Tymofii Malkov oraz Platon Kobyakov przy akompaniamencie Oleny Chigriny, zagrali znane motywy muzyczne.

finisaż wystawy "Czas utracony" i premiera filmu "LIMBO" · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Facebook