Telewizja bielsko.tv

  • 9 marca 2023
  • wyświetleń: 2969

Podbeskidzie przegrało mecz. Sztab odda kibicom pieniądze za bilety

W niedzielę, 5 marca Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało w ostatnią w tabeli Fortuna 1 Ligi Skrą Częstochowa. MEcz odbył się w Bełchatowie, a na tamtejszym stadionie obecnych było 35 kibiców "górali". Klub postanowił, że zwróci im koszty wstępu na to spotkanie.

Podbeskidzie przegrało mecz. Klub odda kibicom pieniądze za bilety
Podbeskidzie przegrało mecz. Klub odda kibicom pieniądze za bilety · fot. Facebook / Kamil Biliński; Szymon Jaszczurowski


O decyzji poinformował w mediach społecznościowych Kamil Biliński. - Jako zawodnicy TS Podbeskidzie wraz ze sztabem chcemy podziękować grupie 35 osób, które pomimo niesprzyjającej aury w niedzielę pojechały do Bełchatowa. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie i głośny doping przez cały mecz - napisał zawodnik TSP.

- W geście podzięki zrekompensujemy tej grupie koszty wstępu na ten mecz. Dziękujemy i liczymy na Wasz doping również w piątek na Rychlińskiego, podczas meczu z Chrobrym Głogów. Na dobre i na złe razem. Idzie idzie Podbeskidzie - dodał Biliński.

Obecnie Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje 9. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. W kolejnym meczu, zaplanowanym na 10 marca na bielskim Stadionie Miejskim, podejmie drużynę Chrobrego Głogów.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Facebook