bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Telewizja bielsko.tv

  • 5 marca 2023
  • 6 marca 2023
  • wyświetleń: 1826

[WIDEO] Dni Kobiet - warsztaty bibułkarskie i wystawa ETNO

Zobaczcie wideorelację z warsztatów bibułkarskich "Kwiatowe inspiracje", które odbyły się w sobotę 4 marca w ramach Dni Kobiet w Jaworzu, zorganizowanych przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze. Poprowadziła je Beata Bojda - makijażystka, stylistka i projektantka.Świętowanie Dni Kobiet w Jaworzu rozpoczęło się już w piątek 3 marca o godz. 18.00 wystawą ETNO by Beata Bojda w Galerii Sztuki na Zdrojowej. W sobotę 4 marca panie wzięły udział w warsztatach bibułkarskich, zatytułowanych "Kwiatowe inspiracje", które odbyły się w sali Ośrodka Promocji Gminy Jaworze.

W swoim autorskim projekcie ETNO Beata Bojda połączyła elementy sztuki ludowej, współczesną modę praz nowatorski makijaż. Zyskał on uznanie na całym świecie i był pokazany w londyńskiej THE BRICK LANE GALLERY, w Paryżu w ramach prezentacji sztuki i kultury polskiej oraz w kilku miastach w Polsce: w Krakowie, Ustce, Łodzi, a także w Bielskiej Galerii BWA.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook