bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Telewizja bielsko.tv

  • 20 lutego 2023
  • 1 marca 2023
  • wyświetleń: 7552

[WIDEO] Zimowe miasteczko w samym sercu Bielska-Białej

"Przebojowa Zima Radia Zet" od 24 do 26 lutego gościła w samym sercu Bielska-Białej. Na placu Chrobrego powstało zimowe miasteczko.- "Przebojowa zima Radia ZET” to idealna opcja dla naszych słuchaczy, którzy podczas tegorocznych ferii zimowych zostają w mieście. W centralnych punktach polskich miast pojawią się nasze weekendowe miasteczka pełne atrakcji dla całej rodziny. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w sportach zimowych - informowała o swojej akcji rozgłośnia.

Zimowe miasteczko w samym sercu Bielska-Białej
Zimowe miasteczko w samym sercu Bielska-Białej · fot. Fabian Żakowiecki


W Bielsku-Białej akcja trwała od 24 do 26 lutego. Zimowe miasteczko powstało na placu Chrobrego. Swoich sił można było spróbować w różnych dyscyplinach sportów zimowych, w tym: snowboardzie, curlingu, biegach narciarskich, jak również pozjeżdżać na „pontonach” w strefie snowtubingu, a wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Nie zapomniano również o konkursach z nagrodami i licznych animacjach.

Zimowe miasteczko w samym sercu Bielska-Białej
Zimowe miasteczko w samym sercu Bielska-Białej · fot. Fabian Żakowiecki

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook