bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 13 lutego 2023
  • 18 lutego 2023
  • wyświetleń: 2300

[WIDEO] Walentynkowa akcja: "Zakochani w bezpieczeństwie"

W wtorek, 14 lutego na bielskiej ul. 11 Listopada odbyła się niecodzienne akcja profilaktyczna, w której udział wziął kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wraz ze swoją małżonką oraz policjanci KMP w Bielsku-Białej i KWP w Katowicach. Wybór daty był zupełnie nieprzypadkowy, bo to właśnie dziś przypada coroczne święto zakochanych.Akcja "Zakochaj się w bezpieczeństwie" była ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Rajdowy mistrz wspólnie z policjantami zachęcał do noszenia odblasków i prawidłowych praktyk na drodze. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem bielszczan. Była to doskonała okazja nie tylko do rozmów o bezpieczeństwie, ale także do spotkania ze znakomitym sportowcem jakim niewątpliwie jest Kajetan Kajetanowicz.

Kajetan Kajetanowicz - polski kierowca rajdowy, trzykrotny rajdowy mistrz Europy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski. Wicemistrz Świata WRC-2 2019 oraz II Wicemistrz Świata WRC-3 2020. Siedmiokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka.

Sponsorem odcinka jest Grzegorz Puda, poseł na Sejm RP.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook