Telewizja bielsko.tv

  • 26 grudnia 2022
  • 6 lutego 2023
  • wyświetleń: 9537

[WIDEO, FOTO] Akcja "Trenuj z wojskiem" w Bielsku-Białej

W ramach projektu "Trenuj z wojskiem w ferie" od połowy stycznia do końca lutego w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju i w każdym województwie będzie można wziąć udział w sobotnich szkoleniach wojskowych dla każdego. Akcja dotarła także do Bielska-Białej."Trenuj z wojskiem" to podstawowe, krótkie - 8-godzinne - bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. Jak wyjaśnia Wojsko Polskie, to inicjatywa prospołeczna i proobronna.

Akcja "Trenuj z wojskiem w ferie" w Bielsku-Białej - 14.01.2023 · fot. 18. Bielski Batalion Powietrznodesantowy


- Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie - dodawało jeszcze przed akcją Wojsko Polskie.

Bielska edycja akcji "Trenuj z wojskiem w ferie" odbyła się na terenie strzelnicy wojskowej w Mikuszowicach 14 oraz 28 stycznia.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook