bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 28 lipca 2022
  • 31 lipca 2022
  • wyświetleń: 7044

[WIDEO, FOTO] Wojewódzkie obchody Święta Policji. Wielka feta w KMP

W piątek, 29 lipca w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji oraz 100. rocznicy powstania Policji Województwa Śląskiego.Piątkowe wydarzenie było okazją, aby awansować policjantów na wyższe stopnie, wyróżnić najbardziej zasłużonych i nagrodzić ich za zasługi. W uroczystościach udział wzięli policjanci i pracownicy cywilni policji oraz funkcjonariusze wszystkich służb mundurowych wraz z rodzinami, a także sympatycy policji oraz młodzież i dzieci, które mogły z bliska przyjrzeć się policyjnemu ceremoniałowi.

Wojewódzkie obchody Święta Policji. Wielka feta w KMP - 29.07.2022 · fot. KWP Katowice


To także ostatni dzień służby dotychczasowego p.o. Rzecznika Prasowego KMP w Bielsku-Białej. W poniedziałek asp. szt. Roman Szybiak przechodzi na zasłużoną emeryturę i za naszym pośrednictwem ma okazję przekazać kilka ostatnich słów jako policjant. Od minionego poniedziałku za kontakt z mediami odpowiada p.o. asp. szt. Katarzyna Chrobak. Liczymy na owocną współpracę zarówno z redakcją jak i czytelnikami.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook