bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 1484

BCK: ruszyły nowe zajęcia w Szkole Tańca dla Seniorów

W Bielskim Centrum Kultury ruszyły nowe zajęcia w Szkole Tańca dla Seniorów. Prowadzi je profesjonalna instruktorka Slavica Dance Żaneta Rajewska. Zajęcia pokazowe już w najbliższy wtorek, 24 maja o godzinie 9.00 i 10.00.

Loading...


Slavica Dance to pierwszy w Polsce i jak dotąd jedyny, kompleksowy trening cardio, którego skuteczność została potwierdzona w badaniach naukowych. Slavica łączy elementy tańca ludowego ze współczesnymi formami fitnessowymi. Podczas treningu towarzyszy specjalnie skomponowana skoczna muzyka folkowa wzbogacona o mocny bit.

BCK: ruszyły nowe zajęcia w Szkole Tańca dla Seniorów · fot. Bielskie Centrum Kultury


Slavica dance pomaga spalić kalorie, modeluje sylwetkę i daje mnóstwo pozytywnej energii. Trening bardzo mocno aktywuje prace rąk. Podczas jednego treningu można spalić nawet do 600 kcal. Jest to nowa forma aktywności fizycznej skierowana do wszystkich niezależnie do wieku Powracamy do tradycji, ale wzbogacamy ją o teraźniejszość!

Zapisy:
tel 338281651,
Żaneta Rajewska 661 155 581

mp / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook