bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 9 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1061

Czy opóźnienia też wkurzają kolejarzy?

Przemysław Brych, konduktor z Bielska-Białej, był gościem pierwszego odcinka programu "Tak trzeba żyć" radia Eska Rock. Bielszczanin odpowiadał na pytania kto najczęściej podrywa konduktorów i konduktorki, jak zgubić tort weselny w pociągu, czy opóźnienia też wkurzają kolejarzy?, a także o czym rozpoznać pasażera bez biletu.

„Tak trzeba żyć” to program, którego bohaterami są prawdziwi pasjonaci. Sprawdzamy jak można uczynić ze swojego hobby pracę i odwrotnie. Odsłaniamy kulisy zawodów, dyscyplin sportowych czy podróży, którymi żyją nasi goście. Na program zaprasza Wojtek Góralski z Radia ESKA Rock.

Gościem pierwszego odcinka jest Przemysław Brych, który swoją pasję zamienił w sposób na życie. Na co dzień jest konduktorem i kierownikiem pociągu. O swojej pracy opowiada w mediach społecznościowych, a także na kartach książki, którą napisał „Być jak konduktor”. Z prowadzącym program "Tak trzeba żyć" rozmawiają o pasażerach, opóźnieniach, najdziwniejszych zgubach, awanturach w pociągu, wypisywaniu mandatów i dbaniu o bezpieczeństwo podróżnych.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Okiem konduktora

W naszym nowym cyklu "Okiem konduktora" bielszczanin Przemysław Brych, pracownik kolei, opowie nam o tajnikach pracy konduktora oraz najciekawszych sytuacjach, które zdarzyły mu się na kolejowym szlaku. Zapraszamy do lektury! Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Okiem konduktora" podaj

Facebook