bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 30 marca 2022
  • wyświetleń: 8480

Skradł klucze pneumatyczne. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przestępstwa. Mężczyzna dokonał kradzieży 3 kluczy pneumatycznych marki Würth wartości blisko 1800 złotych w sklepie firmowym przy ulicy Warszawskiej 28 w Bielsku-Białej. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Skradł młoty pneumatyczne. Poszukuje go policja · fot. KMP Bielsko-Biała


- Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 stycznia 2022 roku około godziny 16.30 dokonał kradzieży 3 kluczy pneumatycznych marki Würth o wartości blisko 1800 złotych. Do kradzieży doszło w sklepie firmowym Würth mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 28 w Bielsku-Białej. Wizerunek sprawcy i moment kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Publikujemy nagranie i wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości - informują policjanci z KMP w Bielsku-Białej.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook