bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 11 marca 2022
  • wyświetleń: 3084

Grożąc ekspedientce śrubokrętem skradł 60 zł. Szuka go policja

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o dokonanie rozboju. Do przestępstwa doszło w sklepie sieci Żabka przy bielskiej ulicy Karpackiej 5 marca 2022 roku około godziny 6.05. Sprawca, grożąc sprzedawczyni śrubokrętem, zrabował ze sklepowej kasy 60 złotych.

Grożąc ekspedientce śrubokrętem skradł 60 zł. Szuka go policja
Grożąc ekspedientce śrubokrętem skradł 60 zł. Szuka go policja · fot. KMP Bielsko-Biała


- 5 marca 2022 roku około godziny 6.05 do sklepu sieci Żabka przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna ubrany w dżinsowe spodnie i kolorową bluzę w szaro czarne i czerwone pasy. Miał zasłoniętą twarz i kaptur zaciągnięty na głowę. Grożąc pracownicy sklepu użyciem wobec niej śrubokręta, zmusił ją do otwarcia kasy, skąd następnie zrabował pieniądze w kwocie 60 złotych i zbiegł - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.Policjanci proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook