Telewizja bielsko.tv

  • 8 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3626

Młodzież z "Kopernika" uczciła 70. rocznicę połączenia Bielska i Białej

Utwory muzyczne nierozerwalnie związane z naszym miastem, takie jak melodię z kreskówki "Reksio" oraz hejnał miasta Bielska-Białej, można usłyszeć w specjalnym wideo przygotowanym przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Wideo powstało z okazji 70. rocznicy połączenia Bielska i Białej.- Po ponad roku przerwy spowodowanej pandemią wracamy do Was w nieco innym wydaniu. Jako orkiestra szkolna I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku Białej włączyliśmy się w obchody jubileuszu siedemdziesiątej rocznicy połączenia naszych miast - napisała na YouTubie młodzież z "Kopernika".

W krótkim wideo możemy usłyszeć utwory muzyczne nierozerwalnie związane z naszym miastem: hejnał miasta Bielska-Białej, melodie z kreskówek "Reksio" oraz "Bolek i Lolek" i piosenkę "Tańczą tylko nasze dłonie" Urszuli Dudziak. - Publikując ten film ostatniego dnia 2021r. chcemy równocześnie życzyć wszystkim szczęścia w nowym roku oraz spotkania na 80 rocznicy połączenia Bielska i Białej za 10 lat! - dodali młodzi bielszczanie.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook