Telewizja bielsko.tv

  • 3 grudnia 2021
  • 5 grudnia 2021
  • wyświetleń: 26246

[WIDEO] Robert Makłowicz w Bielsku-Białej. Zobacz odcinek!

3 grudnia na YouTubie odbyła się premiera kolejnego odcinka programu Roberta Makłowicza. Znany podróżnik i miłośnik dobrej kuchni odwiedził m.in. Bielsko-Białą.Robert Makłowicz kręcił odcinek swojego autorskiego programu pod koniec września. Swoją wizytę w Bielsku-Białej rozpoczął przed zabytkowym dworcem kolejowym. Podróżnik spacerował ulicami starówki oraz Bielskiego Syjonu. Robert Makłowicz odwiedził także jedną z najbardziej popularnych włoskich restauracji w naszym mieście, a także Studio Filmów Rysunkowych.

Na koniec swojej wędrówki po stolicy Podbeskidzia zrobił sobie krótki spacer ulicą 11 Listopada, gdzie wspomniał o powstającym w Bielsku-Białej szlaku bajkowym z rzeźbami bohaterów bielskich filmów rysunkowych.

Nasze miasto było jednym z przystanków Makłowicza podczas prac nad nową serią filmików przygotowanych na potrzeby jego kanału na YouTubie - wcześniej odwiedził on m.in. Jurę Krakowsko-Częstochowską, Beskid Śląski oraz Cieszyn. Partnerem serii jest Śląska Organizacja Turystyczna.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook