Telewizja bielsko.tv

  • 3 grudnia 2021
  • 4 grudnia 2021
  • wyświetleń: 6168

[WIDEO] Nowa choinka na Pigalu. Lepsza od poprzednich?

Przez ostatnie lata choinka, która dekorowała plac Bolesława Chrobrego, miała formę stożka. Takie choinki pojawiają się przed Gwiazdką w wielu polskich miastach, jednak większości bielszczan nie przypadła ona do gustu. W tym roku Urząd Miasta postanowił pójść w inną stronę - choinka jest jak prawdziwe, okazałe drzewko. I choć niektórzy życzyliby sobie, żeby była po prostu żywa, nowa koncepcja wydaje się lepsza od poprzedniej.Oficjalne rozświetlenie świątecznego drzewka odbędzie się w piątek, 3 grudnia, o godz. 17.00. Jednak już w trakcie montażu choinki przechodnie zwracali na nią uwagę. Wielu odetchnęło z ulgą, widząc że w tym roku na placu Chrobrego nie pojawi się stożek znany z poprzednich lat.

Zdaniem bielszczan choinka imitująca prawdziwe drzewko jest o wiele lepszym pomysłem - będzie prezentować się ładniej i mniej kiczowato. Reszta przygotowanych przez miasto iluminacji świetlnych rozbłyśnie do 10 grudnia. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału, w którym mieszkańcy bez cienia tęsknoty wspominają dotychczasową choinkę.

Ariel Brończyk, Elżbieta Goraus / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook