Telewizja bielsko.tv

  • 29 listopada 2021
  • 13 grudnia 2021
  • wyświetleń: 10067

[FOTO] Komorowice: tłumy na jarmarku bożonarodzeniowym!

Za nami III Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Na placu im. Józefa Niemczyka jeszcze nigdy nie było takich tłumów! Imprezę oficjalnie otworzył prezydent miasta Jarosław Klimaszewski. Gospodarz Bielska-Białej zapalił lampki na pięknie udekorowanej choince przy scenie.

Komorowice: tłumy na jarmarku bożonarodzeniowym! - 11.12.2021 · fot. ab / bielsko.info


Do wieczora na placu im. Józefa Niemczyka brzmiała nastrojowa, świąteczna muzyka, a uczestnicy jarmarku mogli zakupić rękodzieło lub coś pysznego do jedzenia i picia. Na stoisku Stowarzyszenia Komorowice można było otrzymać najnowszy egzemplarz magazynu "Komorowice".

Loading...


W organizację tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zaangażowała się cała społeczność Komorowic: Dom Kultury, rady osiedli, Stowarzyszenie Komorowice, ochotnicze straże pożarne, Przedszkola nr 39 i 40, Szkoły Podstawowe nr 29 i 30, Klub Seniora, Książnica Beskidzka oraz lokalna drużyna harcerska, świetlica Biała Północ. Oczywiście nie zabrakło zaprzyjaźnionej Rady Osiedla Biała Północ, która zawsze chętnie bierze udział w imprezach organizowanych na placu Niemczyka.

Komorowice: tłumy na jarmarku bożonarodzeniowym! - 11.12.2021 · fot. Szymon Gąsowski / Wydział Prasowy UM BB


Imprezę honorowym patronatem objął prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

Ariel Brończyk, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook