Telewizja bielsko.tv

  • 27 listopada 2021
  • 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 16450

[WIDEO] "Tu chce się żyć!". Bielsko-Biała ma nowy spot promocyjny

Światło dzienne ujrzał nowy film promujący Bielsko-Białą. To ponad trzyminutowa produkcja warszawskiej firmy Panato pt. Bielsko-Biała - tu chce się żyć! Doskonałej jakości zdjęcia wykonane przy użyciu bardzo nowoczesnego drona, ubarwione dopasowaną muzyką pokazują atrakcyjne miasto w sąsiedztwie gór - jego architekturę, klimat i możliwości spędzania czasu na łonie natury.Film był kręcony w naszym mieście na przełomie sierpnia i września tego roku. Jak informuje Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, idea, która przyświecała jego powstaniu, to pokazanie pięknego miasta w górach odpowiedniego dla rodzin, miłośników rekreacji i turystów. Miasta, które jest kompletne do życia, a jednocześnie oferuje mniejsze tempo egzystencji niż w wielkich metropoliach i możliwość bardzo atrakcyjnego spędzania wolnego czasu na łonie natury - na rowerach, zarówno wyczynowo, jak i rekreacyjnie, uprawiając nordic walking czy chodząc po górach.

Wydział nie wyklucza, że kolejne filmy promujące miasto będą pokazywały Bielsko-Białą jako miejsce z bogatą ofertą kulturalną, miasto tętniące życiem.

Bielsko-Biała - tu chce się żyć! zaczyna się obrazem z wieży katedry św. Mikołaja, później z lotu ptaka widzimy Rynek i odchodzące od niego klimatyczne uliczki, budynek Poczty Polskiej, ul. 11 Listopada i most na rzece Białej. Po tym przenosimy się wyżej, w góry. Jesteśmy na wieży widokowej na Szyndzielni, nad kolejką linową, dzięki której możemy dostać się na szczyt, widzimy szybowiec z logo miasta nad okolicznymi zalesionymi górami i schronisko, z którego znów przenosimy się do pięknego, letniego patio jednej z restauracji w centrum Bielska-Białej.

Bohaterowie filmu korzystają z możliwości atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu na górskich ścieżkach rowerowych Enduro Trails w Bielsku-Białej, biegając po koronie zapory wodnej w Wapienicy, jeżdżąc rowerem po mieście czy chodząc po górach.

Autorzy filmu zapewniają, że tu chce się odpoczywać, tu chce się marzyć, tu chce się bawić, tu chce się żyć - Bielsko-Biała http://www.miastowgorach.pl.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook