Telewizja bielsko.tv

  • 5 listopada 2021
  • 7 listopada 2021
  • wyświetleń: 3413

[WIDEO, FOTO] "Spacer dla Izy". W milczeniu przeszli ulicami Pszczyny

W sobotnie popołudnie ulicami Pszczyny przeszedł spacer ku pamięci Izabeli. Szacujemy, że w ramach wydarzenia ulicami naszego miasta mogło przejść ponad 1000 osób.

Spacer ku pamięci Izabeli w Pszczynie - 06.11.2021 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl


- Śmierć Izy złamała nasze serca. Wiele z nas znało ją osobiście. Była odważną, pełną życia i pasji, a jednocześnie skromną i uczynną osobą. Nie możemy się otrząsnąć. Nie możemy zwrócić jej życia. Nie możemy pomóc jej Rodzinie. Możemy po prostu spotkać się i wspólnie, upamiętniając ją, zostawić jej światełko... - tak organizatorzy wydarzenia zachęcali do wzięcia udziału w "Spacerze dla Izy".

Loading...


Okazało się, że na zaproszenie odpowiedziało wiele osób. Nie tylko z Pszczyny, ale i okolicznych miejscowości. Szacujemy, że w spacerze mogło wziąć ponad 1000 osób.

Podobne wydarzenia organizowane są w ten weekend w wielu polskich miastach. Największa demonstracja odbyła się w Warszawie.

Loading...


Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook