Telewizja bielsko.tv

  • 11 października 2021
  • wyświetleń: 12651

Trwa budowa drugiego budynku kompleksu Cavatina Hall

Trwa budowa drugiego budynku kompleksu Cavatina Hall - Cavatina Hal B, który zostanie oddany do użytku pod koniec 2022 roku. Biurowiec ma już pierwszego najemcę - ogólnopolskiego dewelopera mieszkaniowego, firmę Murapol.

Trwa budowa drugiego budynku kompleksu Cavatina Hall
Trwa budowa drugiego budynku kompleksu Cavatina Hall · fot. Materiały prasowe


Cavatina Hall jest pierwszym w Bielsku-Białej kompleksem biurowym oferującym powierzchnie klasy A. Pierwszy z budynków został oddany do użytku jeszcze w 2020 roku i szybko zapełnił się najemcami. Drugi budynek, którego budowa rozpoczęła się w październiku 2021 oku, będzie miał powierzchnię najmu brutto ponad 4,8 tys. mkw. Pracownicy firm wynajmujących tam biura będą mieli do swojej dyspozycji 3 zielone tarasy oraz ponad 70 miejsc parkingowych.

Mający od 20 lat siedzibę w Bielsku-Białej Murapol będzie głównym najemcą nowej inwestycji Cavatina Holding zajmując ponad 2,5 tys. mkw. GLA na piętrach 3-5. Cavatina Hall B poza wysokiej jakości architekturą, zagwarantuje standardy zrównoważonego i przyjaznego dla zdrowia budownictwa odpowiadające wymogom certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating.

- Nasza bielska inwestycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest zawarcie tak dużej umowy najmu z wiodącą marką deweloperską na rynku mieszkaniowym. Dodatkowym ułatwieniem dla firm wybierających obiekty Cavatina Holding jest kompleksowość naszych usług. Dla Murapolu nasi architekci i specjaliści od fit-out przygotują także przestrzeń przystosowaną do potrzeb pracowników firmy. Tym samym najemca wprowadzi się do w pełni urządzonego biura - mówi Krzysztof Wilczak, Leasing Manager w Cavatina Holding.Cavatina Hall to wielofunkcyjny, futurystyczny kompleks, którego pierwszy etap nagrodzony został w prestiżowym International Property Awards. Inwestycja w sumie zaoferuje ponad 15,5 tys. mkw. biur klasy A wraz z częścią kulturalną. Cavatina we współpracy z fundacją Fiducia, w budynku A stworzy pierwszą w regionie salę koncertową światowej klasy, która pomieści blisko 1000 gości. W obiekcie znajdzie się także profesjonalne studio realizacyjno-nagraniowe. Celem Cavatiny jest stworzenie nowoczesnego centrum biznesowego miasta oraz zapewnienie lokalnej społeczności możliwości obcowania z najlepszą muzyką wykonywaną na żywo przez uznanych artystów z całego świata.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Facebook